Mohelnice - Zjednodušená verze stránek

Novinky - MÁME OBROVSKÝ ÚSPĚCH V CELOREPUBLIKOVÉM MĚŘÍTKU!

MÁME OBROVSKÝ ÚSPĚCH V CELOREPUBLIKOVÉM MĚŘÍTKU!

Fantastický úspěch na soutěžním poli v rámci ČR vybojovala paní Danuše Kašparová, reprezentantka našeho Mohelnického Domova seniorů a pečovatelské služby, p. o.

V celonárodní soutěži „Šikovné ruce našich seniorů“ 2023, která je určena pro uživatele terénních sociálních služeb, kluby důchodců a ostatní seniorské skupiny, domovy pro seniory a pro seniory žijící v domácnostech, získala naše Mohelnická seniorka fantastické čtvrté místo v kategorii "pečovatelská služba" pro ruční práce seniorů vytvořených dle jejich vlastní fantazie z různých druhů materiálů i různými technikami. Soutěž již po XXIII. zorganizovalo Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady, o.p.s.
Náš úspěch je o to cennější, že se Mohelnický Domov zúčastnil soutěže poprvé a mezi 3 000 krásných výrobků od 800 vystavovatelů se originální postavičky paní Kašparové rozhodně převedly v té nejlepší kondici!
Cílem soutěže je motivovat seniory k činnostem na zadané téma, podpořit jejich talent a umožnit jim prezentovat své práce nejen svým vrstevníkům, ale i mladé generaci a dětem.
Slavnostní předání ceny se uskutečnilo na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde byly všechny výrobky také od čtvrtka 15. června do neděle 18. června prezentovány ve výstavní hale A.

Datum vložení: 19. 6. 2023 14:05
Datum poslední aktualizace: 19. 6. 2023 14:19